ABD'de bir kadın 2006'da psikiyatrına anlattığı rüyasındaki adam dünyanın her tarafından 2 bin kişinin de bu adamı gördüğünü söylemesiyle birlikte caddelere, sokaklara "bu adamı gördünüz mü?" diye afişler asıldı. Peki, gerçek hayatta, günlük yaşantımızda bu adama rastlamış olabilir miyiz? Peki kim bu adam? Rüyalarda ne yapıyor? Hangi tür rüyalara giriyor?

Bir kaç gün sonra psikiyatra gelen başka bir adam da, çizimdeki bu adamı rüyasında defalarca gördüğünü söylemesi üzerine psikiyatr bu çizimi başkalarıyla paylaştı. Onlara da aynı yüzü tarifleyen insanlar başvurmuştu. 2006'dan bu yana hemen hemen bilinen en az 2 bin kişi bu adamı gördüğünü söylüyor. 

Peki bu yarı kel, kaşları hemen hemen birleşik, büyük kulaklara sahip tuhaf görünümlü bu adam kim? Neden herkesin rüyalarına giriyor? Dünya çapında asılan afişlere rağmen bu kişi çıkıp da "Herkesin rüyalarında gördüğü o adam benim!" demedi. Sokaklarda kimse ona rastlamadı. thisman.org isimli internet sitesi aracılığıyla "Rüyada aynı adamı görmek" ortak amaçta buluştu.  Amaçlarıysa bu adamın neden dünyanın tamamen farklı yerlerindeki insanların rüyalarına girerek farklı dersler verdiği. Peki bu insan kim? İnsanların kendi bilinçaltında oluşturduğu sıradan birisi mi? Yoksa insanların rüyasına girip onlara ders vermek isteyen paranormal bir insan mı?

Son olarak da sorulması gereken büyük soruyu soruyorum. Bu adam sizin rüyanıza girseydi tepkiniz ne olurdu? Benim gibi korkar mıydınız? Yoksa aşık mı olurdunuz? Pek bir yakışıklıya benziyor. Seçim sizin :))

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları