Özgür Basın İftiharla Sunar.

Gün geçmiyorki bir gizemini koruyan video daha ortaya çıkmayagelsin. Kameralar hayatımızın heryerinde record halinde geziyoruz adeta. Hayatlarımız Paronormal Activity Filminden farkı kalmadı diyebiliriz.

Endonezya'da motor yarışcıları antreman yaparken başındaki kasklarda bulunan kameraların record butonuna basılı şekilde gidiyorlar. Peşpeşe giden motorcuların en önündekinin Önüne 1700'lü yıllarda yaşadığı tahmin edilen boyu 1 metreyi geçmeyen hangi kabileye mensup olduğu bilinmeyen bir canlı çıkıyor elindeki mızrakla kendini savunup kaçmaya başlıyor. 

bir motorlu onu takpi ediyor fakat belli bir süre sonra çalıların arasına girip kayboluyor. Tüm bilim dünyası bu video'nun gizemini araştırlak harab olmuş durumdalar. 
Özgür BASIN (tahmini ) : Abi bu videoda hiçbirşey yok zaten mevcut'ta dünya üzerinde çağdaşlaşmamış medeniyetten uzak kabilelerin olduğu biliniyor. Aşağıdaki resimde bulunan kabile yaşayanları uçağı görünce okla saldırmışlardı. bizce bu kabilelerden birtanesinde bulunan çocuklardan birtanesi o videodaki yani bunun için bilim dünyasının yalandan yere seferber olmasına bizce hiç gerek yok. 

Image

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları