Ülkemizde yeni yeni kitleler kazanan bir sektör olan İNTERNET dizileri televizyon dizilerini bitirecek mi ?

Ülkemizde son zamanlarda yükselişte olan internet dizileri çok fazla kitlelere hitap etmeye başladı ve bunun devamı gelecek gibi duruyor.Peki bu diziler televizyonda yayınlanan dizilerini bitirebilir mi? Şimdilik bitirmese de ilerde internet dizilerinin kalitesi arttıkça ve izleyici sayısı arttıkça neden olmasın.

İnternet kullanımın artmasına bağlı olarak günümüzde insanlar televizyon yerine interneti tercih ediyor. Buda dizi sektörünün internete kaymasına sebep olabilir. Nitekim bazı yönetmenler ve yapımcılar bu yönde ilerlemeye başladı bile ve devamı da gelecek gibi duruyor.  Geçtiğimiz aylarda ülkemize gelen ve Türk yapımlarının da yer alacağı belirtilen NETFLİX bunun en büyük göstergesidir.

Peki yayınlanan bu dizilerin kalitesi biz izleyiciler için yeterli mi ? Bunun cevabını size kalmış tabi ki. Eğer benim fikrimi soracak olursanız bence daha kaliteli yapımlar olduğunu belirtebilirim. 

Sizler için internette yayınlanan bazı dizileri derledim...

GÖRÜNEN ADAM

GÖRÜNEN ADAM

Onur ÜNLÜ'den LEYLA VE MECNUN 'NUN ardından internet üzerinde yayınlanan yeni bir dizi. 10 Bölümden oluşan ve geçtiğimiz günlerde final yapan ve farklı çekim taktikleriyle dikkatleri çeken GÖRÜNEN ADAM.

S1F1R B1R

S1F1R B1R

Youtube üzerinde izleyiciyle buluşan ve çok sayıda izleyiciye ulaşmış olan Adana dizisi.

Fi

Fi

Dev oyuncu kadrosuyla dikkat çeken internet dizisi olan Fi.

MASUM

MASUM

Usta oyuncuların yer aldığı Masum dizisi izlenmeye değer kalitede.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları