Amerika'da yaşanan esrarengiz olaya bir göz atacağız.

DİKKAT !BURADA ANLATİLANLAR VE RESİMLER +18 İFADELER İCERMEKTEDİR.EGER BASİT SEYLERDEN RAHATSİZ OLUYORSANİZ VEYA KORKUYORSANİZ GUNDUZ OKUMANİZİ VEYA HİC OKUMAMANİZİ ONERİYORUM.

Amerika da yaşanan bu olay paranormal olaylara en somut kanıt olarak gösterilir.Bu olayın konu olduğu birçok film yapılmıştır.Bu filmlerden Korku Seansı 2  veya  The Haunting i izleyebilirsiniz.

1972 senesinde Jack ve Janet Smurl Agnes Tayfunundan ve onun yaptığı yıkıntılar ve selden kaçmak için Wilkes – Barre Pensilvanyadan kaçıp gelmeleriyle bu olaylar da başladı.Mutlu ve huzurlu geçirdikleri 1.5 yılın ardından evde olaylar olmaya başladı.

İlk önce önemsiz ama can sıkıcı olaylarla . Evin salonundaki halıda bir türlü çıkmayan bir leke belirdi. Ayrıca yeni yaptırdıkları banyolarının duvarın derin çizikler oluştu. Kanalizasyonda sık sık sebepsiz olarak tıkanmaktaydı. Bütün bunlara ilaveten yeni aldıkları Televizyonları bir gece hiç sebepsiz yandı. Zaman geçtikçe bu gibi olaylar daha sık olmaya ve daha da korkutucu bir hal almıştı.Jack ve Janet’in kızı Dawn kendi yatak odasında havada yüzen insanlar gördüğünü iddia etti. Daha sonra merdivenlerde insan ayak sesleri, kendiliğinden açılıp kapanan radyo.

Kendiliğinden.Boşalan klozetler. Sebebi bilinmeyen bu olaylar gittikçe artış göstermeğe başladı. Korkunç söylentiler ev üzerine söylenmeğe başlanmıştı. Jack bir çok kere bir şeyin ona fiziksel olarak dokunduğunu his etmişti. Zaman geçtikçe poltergeist 0 Ruhların tacizi gittikçe daha baskılı bir şekilde artmaktaydı. 1977 senesi geldiğinde artık bu olanlar yaşanamıyacak bir hale gelmişti.Bu olaylar sadece evin Jack ve Janettin yaşadığı bölgesine mahsus değildi. Jack’ın annesi Mary ve Babası John da böyle olaylara maruz kalıyorlardı. Ev birden buz gibi soğumakta ve Jack ile Jannetin yaşadığı kısımdan çok yüksek sesle kavga ve münakaşa sesleri geliyordu. Konuşulanların her biri açıkça anlaşıyor hakaret dolu sözler duyuluyordu.Artık daha fazla dayanamayan Smurl Ailesinin yardım istemekten başka bir çaresi kalmadı.Gazeteci,araştırmacı,kilise ve paranormal olaylarla ilgilenen kişileri çağırdılar.Uzun süre bu olaylardan kurtulamadılar ama pes etmediler ve birkaç hafta sonra kilise den 4. defa yardım istediler.4.defa şeytan çıkarma ayini yapıldıktan sonra bu olaylara bir daha rastlamadılar.Bu olay zamanında Amerika da büyük bir etki yaratmıştı.Aşağıda bu olaya ait birkaç fotoğraf görebilirsiniz.

Gerçek Bir Fotoğraf

Gerçek Bir Fotoğraf

Korku Seansı 2 isimli filmden bir fotoğraf

Korku Seansı 2 isimli filmden bir fotoğraf

Kaynakça:http://olagansuphelilerr.blogspot.com/2014/12/smurl-ailesi-olay-ve-lanetli-ev.html

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Disqus Yorumları